Başkan Şahiner’e Özel Teşekkür

Yayınlama: 17.09.2023

Baskan Sahinere Ozel Tesekkur 3

Başkan Şahiner’e Özel Teşekkür

Türk Ocakları Ankara Şubesi tarafından düzenlenen konferansta şube başkanı Türkan Hacaloğlu, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etti.

Türk Ocakları Ankara Şubesi tarafından ’12 Eylül Darbesi ve Ülkücü Hareket’ konulu konferans düzenledi.

Genç Ülkücüler Teşkilatı ve Ülkücü İşçiler Birliği Kurucu Genel Başkanı Salih Dilek tarafından düzenlenen konferansa Sungurlu Belediye Başkan vekili Bahri Sezen, Türk Ocakları Ankara Şubesi Başkanı Türkan Hacaloğlu, Sungurlu Belediye Meclis Üyesi İsmet Gülünay, Ocak üyeleri ve çok sayıda ülkücü katıldı.

Şahiner’e Teşekkür

Açılış konuşmasına Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e verdiği destekler için teşekkür ederek başlayan Türk Ocakları Ankara Şubesi Başkanı Türkan Hacaloğlu, “Verdiği desteklerden dolayı Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. İlk defa derneğimize biri çelenk yolladı. Görünce çok mutlu oldum. Kendisi Ülkücü ve Milliyetçi Harekete büyük hizmetleri olan bir başkanımızdır. Bizleri Sungurlu’ya davet ediyor. En yakın zamanda davete icabet edeceğiz inşallah” diye konuştu.

Hacaloğlu’nun açılış konuşmasının ardından kürsüye çıkan Genç Ülkücüler Teşkilatı ve Ülkücü İşçiler Birliği Kurucu Genel Başkanı Salih Dilek “Türk milliyetçiliği, vatan ve millet sevdasının hiçbir ön şarta dayanmayan kutlu bir yansımasıdır. Ne 12 Eylül öncesini ne de 12 Eylül’ü unuttuk, unuttururuz” dedi. (Haber Merkezi)