Bayburt Maçının Hakemi İstanbul’dan

Yayınlama: 14.04.2023

Bayburt Macinin Hakemi Istanbuldan

Bayburt Maçının Hakemi İstanbul’dan

TFF 2’inci Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Çorum FK, ligin 32. haftasında Bayburt Özel İdare Spor’a konuk olacak. Bayburt Genç Osman Stadyumu’nda oynanacak olan Bayburt Özel İdare Spor-Çorum FK maçını İstanbul bölgesinden Berkay Erdemir yönetecek. Erdemir’in yardımcılıklarını ise Ahmet Şimşek ve Oğuz Akyüz yapacak. Maçın dördüncü hakemi olarak ise Oğuzhan Hamitoğlu görev alacak.

İlk Kez Düdük Çalacak

Cumartesi günü Bayburt Genç Osman Stadyumu’nda saat 15.00’te başlayacak olan Bayburt Özel İdare Spor-Çorum FK maçını yönetecek olan Berkay Erdemir, ilk kez bir Çorum FK maçını yönetecek.

Bu Sezon 12’nci Maçına Çıkacak

Berkay Erdemir, bu sezon TFF 2. Lig ve 3. Lig’de toplam 11 maç yönetti. Bu maçların yedisini ev sahibi takımlar kazanırken, ikisini deplasman takımı kazandı. İki maç ise beraberlikle tamamlandı.

Kariyerindeki 47’nci Maça Çıkacak

Erdemir, kariyerindeki 47’nci maçına Bayburt Özel İdare Spor-Çorum FK maçı ile çıkacak. Erdemir’in düdük çaldığı 46 maçın 23’ünü ev sahibi takımları, 14’ünü deplasman takımları kazanırken 9 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.

Erdemir, yönettiği 46 maçta 197 sarı, 9 kez ise kırmızı kartına başvurdu. (Zahide Yasemin Özden)