Bu Yıl ki Kispetlerini Aşgın’dan Aldılar

Yayınlama: 28.03.2024

Bu Yil Ki Kispetlerini Asgindan Aldilar3

Bu Yıl ki Kispetlerini Aşgın’dan Aldılar

 

Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın güreşçiler ile bir araya gelerek Güreş Eğitim Merkezi ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Çorum’da yapımı devam eden Güreş Eğitim Merkezi ile ilgili açıklama yapan Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, merkezin inşaat çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Güreşçilere daha çok imkan sağlamak amacı ile 66 yatak kapasiteli merkezi Çorum’a kazandırmak istediklerini söyleyen Aşgın, “Çorum’da yeni güreşçilerin yetişmesi için hocalarımız özveri ile çalışıyorlar. Biz de kendilerine daha çok imkan sağlamak ve şehrimizde ata sporumuz güreşin güç kazanması için Güreş Eğitim Merkezi projemizin inşaat çalışmalarına devam ediyoruz. 66 yatak kapasiteli, içinde birçok farklı alanın ve sosyal alanlarında olduğu muazzam bir eseri daha Çorum’a kazandırmış olacağız. Spor şehri Çorum için aşkla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Aşgın, Adil Candemir Sporcu Eğitim Merkezindeki antrenman sırasında yağlı güreş takımını ziyaret  sırasında antrenör ve sporcular ile bir araya gelerek onlarla çeşitli hediyeler verdi.

Aşgın, pehlivanlara bu yılki müsabakalarda giyecekleri yeni kispetlerini hediye ederken tatlı da ikram etti.