CHP, İskilip’te Nabız Yokladı

Yayınlama: 20.12.2022

CHP, İskilip’te Nabız Yokladı

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, MYK Üyesi Aliye Timisi Ersever, beraberindeki parti yöneticileri ile birlikte İskilip İlçesini ziyaret etti.

CHP’li yöneticiler, İskilip İlçe Binasını ziyaret ederek İlçe Başkanı Yusuf Var’dan parti çalışmaları ve seçim hazırlıkları hakkında bilgi aldı.

İlçe yönetimi toplantısına katılarak İlçe Başkanı Yusuf Var ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istişarelerde bulunan ve genel durum değerlendirmesi yapan Tahtasız, önümüzdeki aylarda yapılması beklenen Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi alınan tedbirleri görüştü.

Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, MYK Üyesi Aliye Timisi Ersever de parti çalışmaları hakkında genel bilgi alarak sorun ve talepleri dinledi.

İskilip ziyaretine; İl Başkanı Mehmet Tahtasız ve eşi Perinay Gazioğlu Tahtasız, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı, MYK Üyesi Aliye Timisi Ersever, İl Kadın Kolları Başkanı Kamile Anar, İl Başkan Yardımcıları Ümit Er, Duran Arslan, Burhan Erdem, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

CHP heyeti, İskilip’te ayrıca saha çalışması yaptı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.