ÇODAB VE ÇOFSAD’dan Depremzede Çocuklara Moral

Yayınlama: 03.05.2024
Düzenleme: 03.05.2024 16:37

Codab Ve Cofsaddan Depremzede Cocuklara Moral6

ÇODAB VE ÇOFSAD’dan Depremzede Çocuklara Moral

ÇODAB VE ÇOFSAD, Hatay’daki depremzede çocuklara moral etkinliği düzenledi.

Çorum Dağcılar Birliği Spor Kulübü (ÇODAB) ve Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği (ÇOFSAD) üyeleri iş birliği ile deprem bölgesi Hatay, Samandağ’da çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projeleri kapsamında etkinlik yaptı.

Deprem acılarına ortak olmak ve bir nebze olsun kalplere dokunabilmek için depremzede çocuklara moral vermek amacıyla etkinlik yaptıklarını belirten ÇODAB ve ÇOFSAD alanında uzman öğretmenler ve gönüllü üyeleri ile birlikte Samandağ’ da çocuklara farklı yaş gruplarına göre çeşitli müzikal ve çocuk spor oyunları gerçekleştirdi.

Üyeler deprem bölgesinde bulunan beş anaokulunun kırtasiye ve eğitim setleri desteğinde bulunduklarını, bunun yanı sıra liseye geçiş ve üniversiteye hazırlanan öğrencilere de kaynak kitabı desteğinde bulunduklarını belirtti.

 

AŞGIN’A TEŞEKKÜR

Yardım severlerin desteği ile düzenlenen sosyal sorumluluk projesi ile farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını belirten üyeler, deprem bölgesine yönelik yeni proje çalışmalarında bulunduklarını da sözlerine ekledi ve Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a da desteklerinden dolayı teşekkür etti.