Çorum FK’nin İlginç İstatistiği, Ne Oluyorsa İkinci Yarı Oluyor

Yayınlama: 17.01.2024

Corum Fknin Ilginc Istatistigi Ne Oluyorsa Ikinci Yari Oluyor 5

Çorum FK’nin İlginç İstatistiği, Ne Oluyorsa İkinci Yarı Oluyor

Kırmızı-Siyahlıların maçlarında 2’nci yarılar ekstra anlamda belirleyici oluyor. Serkan Özbalta’nın öğrencilerinin kazandığı veya kaybettiği maçların ilk yarıları eşitlik ile bitiyor.

Ahlatcı Çorum FK’nin son yedi maçının 6’sında ilk yarı berabere bitti. Son yedi maçında bir mağlubiyet, bir beraberlik ve beş galibiyet elden Ahlatcı Çorum FK bu yedi maçın 6’sının ilk yarısını ya 0-0 ya da 1-1 berabere bitirdi.

YEDİ MAÇIN 6’SINDA İLK YARILAR BERABERE BİTTİ

Serkan Özbalta’nın göreve geldiği ilk maç olan Kocaelispor maçından son saniyede yediği gol ile deplasmandan 2-1 yenik ayrılan Kırmızı-Siyahlılar o maçın ilk yarısını 0-0 bitirmeyi başarmıştı.

Ardından iç sahada Altay’ı 3-0 yenen Kırmızı-Siyahlılar o maçta da ilk yarıyı gol atamadan tamamlamış ve soyunma odasına 0-0 eşitlik ile gitmişti.

ADANASPOR MAÇI İSTİSNA OLDU

Adana deplasmanında da 3-0 kazanan Kırmızı şimşekler bu süreçte ilk yarısı berabere bitmeyen tek maçını oynamış ve ilk yarıyı 2-0 önde tamamlamıştı.

Kırmızı-Siyahlılar Adanaspor maçı sonrası çıktığı dört maçın tamamında ilk yarılarda beraberlik elde etti.

2’NCİ YARILARDA ATIP KAZANIYORUZ

Önce Erzurumspor’u 4-1 yendiği maçta sonra Şanlıurfaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçta devre arasına 1-1’lik eşitlik ile giden Özbalta’nın öğrencileri son iki iç saha maçları olan Boluspor ve Tuzlaspor maçlarında ilk yarıları beraberlik ile bitirdi.

Kırmızı-Siyahlılar bu son iki maçta da 2’nci yarılarda attığı goller ile üç puana uzandı.