Depremzedeler İçin 233 Forma Satıldı

Yayınlama: 23.02.2023

Depremzedeler İçin 233 Forma Satıldı

Çorum FK’nin depremzedeler için başlattığı “Nefes” kampanyasına destek yağıyor. Ünlü futbolcuların da bağış yaptığı kampanya kapsamında 233 formanın satışı yapıldı.

Kahramanmaraş ve bölgesinde meydana gelen deprem felaketinin ardından afetzede vatandaşlara destek olmak amacıyla Çorum FK, “Nefes” adlı bir yardım kampanyası başlattı.

Kampanyaya ilk bağışı yapan Kulüp Başkanı Oğuzhan Yalçın, “Geçtiğimiz gülerde yaşadığımız afet sonrası yaralarımızı hep birlikte sarmaya devam ediyoruz. Bu büyük afet sonrası mağdur olan vatandaşlarımız için ‘Nefes’ kampanyası adı altında forma satışına başlamış bulunmaktayız. Kulübü devir aldığımız günden bu yana maddi bir taleple kimseye gitmedik. Kimseden de Çorum FK’ye destek verin diye bir talebimiz olması. Ancak bugün bölgede yaşayan afetzedelerin yaralarını sarmak adına, STK’lar, iş insanları, yurt dışında yaşayan hemşehrilerimiz ve bütün Çorum halkından başlatmış olduğumuz kampanyamıza şahsım ve kulübümüz adına destek olmalarını bekliyorum” demişti.

Çorum FK’den yapılan açıklamaya göre Cumartesi gününe kadar kampanya kapsamında 182 formanın satışı gerçekleştirildi.

Kampanyaya İrfan Can Kahveci, Salih Uçan gibi ünlü futbolcular da destek verirken, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere de destek verenler arasında yer aldı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Yaralarımızı sarmaya hep birlikte devam ediyoruz” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.