Dodurga’da Biçer Güven Tazeledi

Yayınlama: 30.08.2023

Dodurgada Bicer Guven Tazeledi 4

Dodurga’da Biçer Güven Tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dodurga kongresini yaptı. Kongrede mevcut başkan Mustafa Biçer güven tazeledi.

Kongreye, CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, İl Başkanı Ümit Er, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, eski İl Başkanları Gazi Özkubat, Cengiz Atlas ve Hasan Eray Tüfekçi, İl Yöneticileri Celal Uysal, Duran Arslan ve Necdet Biçer, Av. Dinçer Solmaz, Av. Sadık Eral, Talip Eken, Dodurga İl Genel Meclisi Üyesi Sadettin Akgül, Merkez İlçe Başkan Adayı Utku Ulaş Taşar, ADD Çorum Şube Başkanı Uğur Demirer ile çok sayıda partili katıldı.

Konuşmaların ardından Seçim Kurulu denetiminde blok liste ile gidilen seçimler sonucunda, Mustafa Biçer yeniden ilçe başkanlığına seçilirken, yönetim kurulu asil üyelikleri ise şu isimlerden oluştu: Yüksel Aslan, Cafer Çal, Mustafa Soysal, Ali Karakaş, İsa Göl, Mehmet Gürbüz, Şaban Özdemir, Feridun Parlar, Mustafa Kayabaşı, Aysun Uzundere.

Yönetim Kurulu yedek üyelikler ise şöyle: Nazmi Kabakdere, Mehmet Biçer, Kemal Kavalcı, Hidayet Tiritci, Mehmet Demirel, Osman İşli, Yakup Bağcı, Hasan Özcan, Kemal Tuncel, Niyazi Özbek.

5 Delegeyle Temsil Edilecek 

İl Kongre Delegeleri ise Mustafa Biçer, Sadettin Akgül, Aysun Uzundere, Feridun Parlar ve Yüksel Arslan’dan oluştu.

CHP’de Dodurga ile birlikte 9 ilçenin kongresi tamamlanırken, 2 Eylül’de Kargı, 6 Eylül’de Ortaköy, 12 Eylül’de Alaca, 16 Eylül’de Laçin ve 17 Eylül’de de Merkez İlçe Kongresi toplanacak. (Haber Merkezi)