Eczacılar Geleneği Bu Yıl da Sürdürdü

Yayınlama: 03.04.2024

Eczacilar Gelenegi Bu Yil Da Surdurdu1

Eczacılar Geleneği Bu Yıl da Sürdürdü

Çorum Eczacı Odası geleceğini sürdürdü.

Eczacı Odasının geleneksel hale getirdiği iftar yemeği bu yıl da gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde Altınkaya Arena’da gerçekleştirilen iftar yemeğine; İl Sağlık Müdürlüğü, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Tabipler Odası, Diş Hekimleri Odası, Türk Eczacılar Birliği, TEB, eczacılar ve ilaç deposu yöneticilerinden katılım sağlandı.

Çorum Eczacı Odası Başkanı Erol Afancan iftar yemeği ile ilgili yaptığı açıklamada “Ramazan bereketini paylaştığımız, birlik ve beraberliğin gücünü hissettiğimiz yoğun katılımlı iftar yemeğimizi gerçekleştirdik” dedi.

Afacan “İftar yemeğimize İl Sağlık Müdürü Dr.Arif Pilgir ve eşi, Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz. Ali Erdem ve eşi Ecz. Gizem Erdem, TEB Merkez Heyeti Üyesi Ecz. Sibel Zorlu, TEB Denetleme Kurulu Başkanı Ecz. Oğuzhan Ulutaş, 12. Bölge Kayseri Eczacı Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Furkan Kızıltoprak,  Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Ecz. Abdul Samed Erdal, Tabipler Odası Başkanı Dr.Veli Nayman ve eşi, Diş Hekimler Odası Dt. Ali Hasdemir ve eşi, İskoop Amasya Şube Müdürü Hüseyin Eedoğan, Bölge Sorumlusu Ömer Özgür Uğur, Alliance Healtchare Ecza Deposu Samsun Şube Müdürü Reşit Eroğlu, Çorum Şube Müdürü Murat Kemeç, Nevzat Ecza Depo Müdürü Çağlar Yılmaz ve eşi, Nevzat Ecza Deposu İlaç Mümessili Mustafa Bulut, İdeal Ecza Depo Müdürü Sefer Kalkan, Çorum Sosyal Güvenlik Kurumu eczacıları Ecz. Evren Dinler ve Ecz. Yakup Şahin, Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi eczacıları, serbest eczane sahibi eczacılar, oda personelleri ve aileleri katıldı” bilgisini de verdi.