En Zor Veda…

Yayınlama: 02.11.2023

En Zor Veda 1

En Zor Veda…

Çorum’da İl Özel İdaresi’ne ait iş makinesi yüklü treylerin devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Rüstem Özdemir, son yolculuğuna uğurlandı.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Kargı’nın Uzunyurt köyü mevkisinde meydana gelen kazada İl Özel İdaresi’ne ait iş makinesi, treylere yüklendi. Çepni köyü yolunda kontrolden çıkan treyler, yol kenarına devrildi. Kazada, treyler şoförü Rüstem Özdemir ve iş makinesi operatörü Yücel Sakallı hayatını kaybetti.

Treyler Şoförü Toprağa Verildi

Treyler şoförü Rüstem Özdemir, dün helallik alınmasının ardından öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Cenaze namazına, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak, Ziraat Odası Başkanı Adem Özdemir, ailesi ile sevenleri katıldı.

Siyasetçilerden Başsağlığı Mesajları

Öte yandan AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay ve MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, işçilerin vefatı nedeniyle birer başsağlığı mesajı yayımladı.

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, “Çorum İl Özel İdaresi’ne ait aracın Kargı ilçemiz yakınlarında yürüttüğü çalışmalar esnasında devrilmesi sonucu hayatını kaybeden İl Özel İdaresi çalışanı hemşehrilerimiz Rüstem Özdemir ve Yücel Sakallı’ya Allah’tan rahmet; kederli aile ve yakınlarına başsağlığı ile sabır diliyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın da “Çorum İl Özel İdaresi’ne ait aracın Kargı ilçemiz yakınlarında yürüttüğü çalışmalar esnasında devrilmesi sonucu hayatını kaybeden İl Özel İdaresi çalışanı hemşehrilerimiz Rüstem Özdemir ve Yücel Sakallı’ya Allah’tan rahmet; kederli aile ve yakınlarına başsağlığı ile sabır diliyorum. Mekanları cennet olsun” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay da “Geçirdikleri elim bir trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden İl Özel İdare Personelleri Rüstem Özdemir ve Yücel Sakallı’ya Allah’tan rahmet, ailelerine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim. Mekanları cennet makamları Ali olsun inşallah” ifadelerini kullandı.