Erzurumspor Kararlı, Transfer Tahtası Açılacak

Yayınlama: 31.03.2024

Erzurumspor Kararli Transfer Tahtasi Acilacak 2 Jpg

Erzurumspor Kararlı, Transfer Tahtası Açılacak

Çorum FK’nin ligdeki rakiplerinden Erzurumspor’un Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurumsporluları Grubu tarafından organize edilen ‘Taraftar Buluşması’nda sezon bittikten sonra transfer tahtasını açacaklarını söyledi.

Trendyol 1. Lig takımlarından Erzurumspor’da onursal başkan Mehmet Sekmen, taraftarların yüreğine su serpecek açıklamayı yaptı. Erzurumsporlular Grubu’nun organize ettiği ‘Taraftar Buluşması’na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı ve Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, 2024 yılı içinde mutlak süratte kapalı olan transfer tahtasını açacaklarının müjdesini verdi.

Onursam Başkan Sekmen, “Bizim ortak sevdamız Erzurumspor. Tutkumuz Mavi-beyaz. Biz bu renklere gönül vermişiz. İnşallah 2024 yılı içinde sezon bittikten sonra transfer tahtasını açacağız” dedi.

2014 yılında göreve geldikten sonra üç yıl üst üste şampiyon olarak Süper Lige çıktıklarını ve bir yıl Süper Ligde oynadıktan sonra tekrar 1. Lige düştüklerini ancak sezon sonunda yeniden Süper Lige yükseldiklerini ifade eden Onursal Başkan Mehmet Sekmen, “Bu dönem yeniden Erzurumspor’un şahlanış yılı olacak.  Hep birlikte taraftarlarımızla yürek yüreğe omuz omuza yeni zaferler için Çift Başlı Kartalı kanatlandıracağız” diye konuştu.

Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, taraftar olarak yağmur çamur kar  kış demeden takımı desteklediniz. Biz de bu takımı hiç yalnız bırakmadık. Bundan sonrada bırakmayacağız” dedi.

Başkan Sekmen, “Hep şampiyonluğa oynadığımız için hep dışarıdan futbolcu aldık. Ancak son yıllarda Alt yapı konusunda Altınordu modelini örnek aldık. Alt yapılan önem verdik. Önümüzdeki sezonlar yine şampiyon olacağız. Alt yapıdan çıkardığımız oyuncular ve transfer edeceğimiz birkaç oyuncu ile biz yeniden Süper Lige döneceğiz” şeklinde konuştu.