Eski Bakan Çorum’da Destek İstedi

Yayınlama: 29.03.2024

Eski Bakan Corumda Destek Istedi5

Eski Bakan Çorum’da Destek İstedi

 

Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve İYİ Parti Ankara Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, partisinin Çorum’daki seçim çalışmalarına destek verdi.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Erkan Yıldız ile birlikte Osmancık ve Dodurga ilçelerini ziyaret eden Fakıbaba daha sonra Çorum şehir merkezine gelerek partililer, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Çorum Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin, belediye meclis üyesi adayları ve parti yetkilileri tarafından parti binası önünde karşılanan Milletvekili Fakıbaba, Gazi Caddesi esnafını selamladıktan sonra Saat Kulesi Meydanı ve Hürriyet Parkında vatandaşlarla sohbet etti.

İyi Partiden yapılan açıklamada ziyaretler sırasında Fakıbaba’nın özellik ile emekliler tarafından birçok dert duyduğu anlatılırken Fakıbaba’nın ise memleketin ve ekonominin ancak ve ancak iyi bir yönetim ve iyi kadrolarla düzlüğe çıkabileceğini dile getirildi.

Vatandaşların ilgisine teşekkür eden Fakıbaba, Çorum Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin için 31 Mart seçimlerinde destek istedi.