‘Her Sipariş, Bir Destek’ Hareketi ile Zelzele Bölgesi Desteklenmeye Devam Ediliyor

Yayınlama: 31.01.2024

‘Her Sipariş, Bir Destek’ Hareketi ile Deprem Bölgesi Desteklenmeye Devam Ediliyor

Geçtiğimiz yıl yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Hepsiburada’nın, bölgesindeki üreticiler için hayata geçirdiği ‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremin ardından bölgeye destek amacıyla ilk günden itibaren acil ihtiyaçların temin edilmesi ve ulaştırılması için tüm imkanlarını sunan Hepsiburada, bölgede faaliyet gösteren üreticileri ve satıcıları desteklemek üzere, ‘Her sipariş, bir Destek’ hareketi ile bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.

Yapılan açıklamaya göre, yaşanan deprem felaketinin birinci yılında 29 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında ‘Her Sipariş bir Destek’ kampanyası yenilenerek, her siparişle deprem bölgesine destek sağlayacak ve müşterilerin alışverişleri ile bölgedeki satıcılara ve ekonomik toparlanmaya katkıda bulunması sağlanacak. Ev dekorasyonundan teknoloji ürünlerine, giyimden yöresel ürünlere kadar pek çok kategoride ürünün bulunduğu kampanya kapsamında alınan her ürün deprem bölgesindeki satıcılara destek olacak.

E-ticaret platformu, bölgedeki e-ticaret ekosistemini geliştirmek ve satıcıları, girişimci kadınları, kadın kooperatiflerini ve üreticileri desteklemek için Adana ve Hatay’da kurduğu E-Ticaret İhtisas Merkezlerinde verdiği e-ticaret eğitimlerine ek olarak satıcılara ek komisyon yardımı ve reklam / pazarlama desteği de sağlamaya devam ediyor.

Her Siparis Bir Destek Hareketi Ile Zelzele Bolgesi Desteklenmeye Devam Ediliyor 0 Pvgssvl2