Herkes Yapamaz’ın Fragmanı Yayınlandı

Yayınlama: 20.10.2023

Herkes Yapamazin Fragmani Yayinlandi

Herkes Yapamaz’ın Fragmanı Yayınlandı

“Senin yaptığını Çorumlu yapmaz” algısını kırmak, kentin ülke çapında tanıtımını amacıyla hayata geçirilen “Herkes Yapamaz” kısa filminin üçüncüsü hazırlandı. Filmin çekimleri Ankara’da tamamlandı. Konusuyla tüyleri diken diken edecek çalışmanın fragmanı yayınlandı.

Çorum ile ilgili bugüne kadar yapılan en büyük tanıtımlardan birisi olan “Çorumlunun Yaptığını Herkes Yapamaz” Kısa Film Projesi’nin üçüncüsünün çekimleri geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı.

Cumhuriyetin ilan edildiği 1. Meclis Binası’nda çekilen ve ünlü oyuncuların rol aldığı film, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla 26 Ekim Perşembe günü saat 19.19’da ülke genelinde yayımlanacak.

Montaj aşamasının tamamlanmasıyla birlikte filmden bir fragman da yayımlandı.

Başkan Tamamını İzledi

Ayrıca Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, film yayınlanmadan tamamını izleyebilen şanslı kişiler arasında yer aldı. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Aşgın, “Herkes Yapamaz 3, mükemmel olmuş. 26 Ekim saat 19.19’da vizyona girecek ve Çorumlunun yaptığı kahramanlıklar serisin son filmi olan “Çorumlunun Yaptığını Herkes Yapamaz 3″ü ilk izleyen biz olduk. Ülke genelinde birçok farklı mecrada yayınlanacak ve şehrimizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inancımızın tam olduğu film için ziyaretimize gelen Çorum Kültür Turizm Derneği Başkanı Ömer Arslan ve Yardımcısı Tayyar Atakan Akman’a teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. (Zahide Yasemin Özden)

YouTube video