Kavuncu: Türkiye 2023’te Kutlu Yürüyüşüne Devam Edecek

Yayınlama: 07.10.2022

Kavuncu: Türkiye 2023’te Kutlu Yürüyüşüne Devam Edecek

AK Parti Çorum milletvekili Erol Kavuncu, 2023 seçiminden zaferle çıkacaklarını, Türkiye’nin kutlu yürüyüşüne devam edeceğini söyledi.

Bayat ilçesini ziyaret ederek yapımı devam eden yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, ilk olarak merkez ve ilçeye bağlı 28 köyün içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan Kunduzlu Barajı isale hattı ile doğal gaz çalışmalarını, TOKİ alanı ve Tımarlı Sulama projesi çerçevesinde yürütülen çalışmaları yerinde ziyaret etti.

Kavuncu, Bayat ziyaretinde TOKİ tarafından ilçeye kazandırılacak konutlardaki çalışmalarını Bayat Belediye Başkanı Ekrem ünlü ile birlikte yerinde inceledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’de Cumhuriyet tarihinin en büyük konut hamlesinin başlatıldığını hatırlatan Kavuncu, “Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’un riyasetinde, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla ilk etapta 250 bin konut, sonra 500 bin konut, daha sonra da Türkiye genelinde bir milyonun üzerinde konut yaparak, Türkiye’nin konut ihtiyacının karşılanması hedefleniyor. Bayat ilçemizde, Bayat Belediye Başkanımız, ilçe kaymakamımız ve ilçe başkanımızın gayretleriyle inşallah önümüzdeki birkaç aylık süre içerisinde Bayat çayı ıslah projesi çerçevesinde sürdürülen çalışmaların tamamlanmasıyla, Bayat çayı kenarında merkezi bir yerde Bayatlı hemşerilerimizin ihtiyacı kadar konut yapılacak. Bunun için ilk etapta 25 dönümlük bir alan hazır. TOKİ konutlarımızı inşa ederek Bayatlı hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

İncelemeler sırasında Kavuncu’ya Bayat Kaymakamı Yunus Emre Bozkurtoğlu, Belediye Başkanı Ekrem Ünlü, Özel İdare Genel Sekreteri Recep Çıplak, İlçe Başkanı Fatih Balcıoğlu, il genel meclis üyeleri eşlik etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.