Kaya: Gençler Recep Tayyip Erdoğan Diyor

Yayınlama: 08.05.2023

Kaya: Gençler Recep Tayyip Erdoğan Diyor

AK Parti, Çorum’un Bayat İlçesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bilgi İletişim Teknoloji Başkanı Ömer İleri’nin de katıldığı, ‘ İlk oyum Erdoğan’a, ilk oyum AK Parti’ye programı düzenledi.

Bayat’ta yapılan programda konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya,  Türkiye’de ilk defa oy kullanacak gençlerin seslerini en fazla duyurabildikleri teşkilatın, AK Parti teşkilatları olduğunu söyledi.

Kaya, “AK Parti’nin 2023 vizyonunda ve sonrasıyla alakalı ‘Türkiye Yüzyılı’ markasının altını dolduracağımız ve Türkiye’nin yarınlarında biz gençler olarak hangi konuları önemsiyorsak onları konuşacağımız bu programların sayılarını artıracağız.” diye konuştu.

AK Parti’nin 2003’te iktidara gelmesinden bu yana oy verme yaşına gelen yaklaşık 5,2 milyon kişi seçim günü ilk kez söz sahibi olacağını vurgulayan Oğuzhan Kaya,  bunun da seçmenlerin yüzde sekizi anlamına geldiğini ifade etti.

AK Parti hükümetinin gençlere büyük önem verdiğini onları her alanda desteklediklerini kaydeden Kaya, “Allah’ın izniyle inşallah 14 Mayıs’ta bir başka olacak. Bu bahar bir başka bahar olacak. İnanıyorum ki siz gençlerimizle birlikte biz sandıkları bu defa çok farklı bir şekilde patlatacağız. İnşallah 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde ilk defa oy kullanacak siz kıymetli gençlerimizle yol arkadaşlığı yapmamızı bize nasip eden Rabbime hamd ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Programa, AK Parti İl Başkanı Murat Günay, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti Çorum Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve AK Parti Bayat ilçe teşkilatı mensupları da katıldı. (Haber Merkezi)