Kayrıcı: Bu Seçim Tarihi Karar ve Kader Seçimi

Yayınlama: 13.04.2023

Kayrici Bu Secim Tarihi Karar Ve Kader Secimi 4

Kayrıcı: Bu Seçim Tarihi Karar ve Kader Seçimi

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, seçim çalışmaları kapsamında Boğazkale İlçesi’ni ziyaret etti.

İl Başkanı Agah Karapıçak, diğer milletvekili adayları Ahmet Kurtbaş ve İsmail Lek ile birlikte Boğazkale’ye giden Kayrıcı, Belediye Başkanı Mesut Ocaklı ve İlçe Başkanı Ali Oran ile teşkilat mensupları tarafından karşılandı. İlk olarak Belediye Başkanlığı’nı ziyaret eden Kayrıcı, ardından da esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlarla da sohbet eden Vahit Kayrıcı, hem hal-hatır sordu, hem de taleplerini dinledi.

Boğazkale halkından 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP’ye destek isteyen Vahit Kayrıcı, iftarı da Boğazkalelilerle birlikte açtı.

İftar programında da ilçe halkına seslenen Vahit Kayrıcı, seçiminin önemine dikkat çekerek, “Bu seçim tarihi karar ve kader seçimidir” dedi.

Kayrıcı, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin ülkemizin bekası adına son derece önemli olduğunu ifade etti. Emperyalist ülkelerin dünyanın kaynaklarını yeniden bölüştüğüne dikkat çeken Kayrıcı, konuşmasında sıkı sık bu seçimlerin önemine vurgu yaparken, Türkiye’nin her konuda dik ve ayakta durması gerektiğinin altını çizdi.

Şuana kadar yapılan hizmetlerin yarıda kalmaması adına Cumhur ittifakının yeni seçim sistemiyle de iktidarda kalmasının şart olduğuna işaret eden Kayrıcı, “Yeni seçim içerisinde bu seçime Ak Parti ve partimiz olarak birlikte hareket ediyoruz. Bu seçimde de mutlaka kazanan taraf olmamız lazım. Bu sefer karşımızda  çeşitli ittifaklar var. Bunlardan biri de  zillet ittifakı denilen bir ittifak var. Bu ittifak ki, yanına PKK dahil bütün şer güçleri alarak hareket ediyor. Biz Cumhur ittifakı olarak bu seçimleri kazanamazsak gerçekten de ülkemiz darda kalacak” diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı’nı mutlaka ama mutlaka Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi gerektiğini belirten Kayrıcı,  “İnsanların geçmişte yaptıklarının geleceğe aynadır.  Bizler de Çorum’un istediği ve hak ettikleri hizmetleri alabilmek geçmişte olduğu gibi çalışmaya devam edeceğiz. İşte tam da bu sebepten dolayı partimizin de mecliste güçlü bir şekilde temsil edilmesini talep ediyoruz. Tüm bu sebeplerden dolayı da Çorumlu hemşerilerimizin oylarına talibiz” dedi. (Haber Merkezi)