Kılıç: Yaraları Hep Birlikte Saracağız

Yayınlama: 24.02.2023

Kılıç: Yaraları Hep Birlikte Saracağız

Çorum Kızılay İl Başkanı Av. Hüseyin Kılıç, depremlerin bıraktığı yaralarının sarılacağını belirterek, “Yaşadığımız bu zor zamanların el birliğiyle aşılacağını belirterek vatandaşlarımızın seslerine ses olabilmek, sorunlarını çözebilmek için çalışıyoruz. Yaraları birlikte saracağız” dedi.

Kızılay Çorum İl Başkanı Av. Hüseyin Kılıç, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş ve bölgesinde meydana gelen depremlerde eşi, benzeri görülmemiş bir felaketin açtığı yaralara değindi.

Çorum Kızılay Şubesi’nin 6 Şubat’ta kriz masası oluşturarak deprem bölgesine gönderilecek ürün ve malzemelerin tedarik edildiğini ifade eden Hüseyin Kılıç, bölgeye acil olarak gereken ürünlerin gönderildiğini söyledi.

Çorum Kızılay Şubesi olarak toplamda 25 tır, 2 kamyon gıda ve kıyafet, 7 tır ve 2 kamyon yakacak gönderildiğini dile getiren Kılıç, bölgede görev yapmak üzere 161 kişiye görev verildiğini ve 48 aracın bölgeye gönderildiğini kaydetti.

Kılıç, “Kızılay Çorum Şubesi olarak depremzede vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını ve tüm depremzede vatandaşlarımıza kaldıkları yerleşkede ziyaretler yapılıyor. Tüm ihtiyaçlar karşılanıyor, depremin bıraktığı yaraların hep birlikte saracağız. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.