Kocaelispor Biletleri Satışta. Kombinecilerin Dikkat!

Yayınlama: 13.05.2024

Kocaelispor Biletleri Satista. Kombinecilerin Dikkat2

Kocaelispor Biletleri Satışta. Kombinecilerin Dikkat!

Ahlatcı Çorum FK’nin sahasında Kocaelispor ile karşılaşacağı maçın biletileri satışa çıkarken kombinecileri yakından ilgilendiren bir açıklama geldi.

Trendyol 1’inci ligden süper lige yükselmek için play-off mücadelesi verecek Ahlatcı Çorum FK ile Kocaelispor’u karşı karşıya getirecek maç 16 Mayıs Perşembe günü saat 20’de Çorum Şehir Stadında oynanacak.

Kritik maçın biletleri satışa çıkarken, kombinelerin süresinin dolduğu hatırlatılarak, kombine sahibi taraftarın bu maç için bilet alması gerektiği açıklandı.

Kulüpten yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

Trendyol 1. Lig Play-Off 1. Turunda kendi sahamızda karşılaşacağımız Kocaelispor maçının biletleri satışa çıkmıştır. 2023-2024 Futbol Sezonu için alınan kombinelerin kullanım süresi dolmuştur. Play-Off maçları süresince geçerli değildir. Tüm taraftarlarımızın Passo uygulamasından veya Pasolig satış noktasından maç biletlerini temin etmeleri gerekmektedir. Kocaelispor maç biletleri saat 15 itibari ile satışa çıkmıştır.

Satışa çıkan biletlerin fiyatları da açıklandı. VIP tribün biletleri 300 TL, sağ-sol kapalı tribünler 200 TL, maraton tribünü 100 TL, kale arkaları 50 TL olarak açıklanırken misafir tribünde ise ücret 65 TL.