Laçin CHP’de Başkan Değişmedi

Yayınlama: 17.09.2023

Lacin Chpde Baskan Degismedi 1

Laçin CHP’de Başkan Değişmedi

Cumhuriyet Halk Partisi’nde, Laçin ilçe kongresi de tamamlandı. Laçin Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede başkanlığa yeniden Uğur Türkmen seçildi.

Toplam 58 delegenin çoğunluğunun katılımıyla toplanan kongrede Divan Başkanlığına İl Başkanı Ümit Er, kâtip üyeliklere Ünal Gökgöz ve Bayram Türkmen seçildi.

İlçe Başkan Uğur Türkmen’in açış konuşması ile başlayan olağan kongrede saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

Dilek ve temenniler bölümünde 14 Mayıs Genel Seçimleri Milletvekili Aday Adayları Dinçer Solmaz, Avukat Sadık Eral, Tarikat Aşığı Mustafa Alegöz ve CHP Eski Milletvekili Feridun Ayvazoğlu söz alarak ülke gündemi ve önümüzdeki yerel seçim sürecine dair değerlendirmelerde bulundu.

Seçim kurulu denetiminde blok listeyle gidilen seçimler sonucunda İlçe Başkanlığına Uğur Türkmen seçilirken, yönetim kurulu asil üyeliklerine ise; Ünal Gökgöz, Rıfat Gökgöz, Cemil Gökkaya, Bayram İrdeli, Ali Türkmen, Naci Gökgöz, Necip Demirel, Sami Şenel, Adem Bahçeci ve Sabahattin Türkmen seçildi.

İlginizi Çekebilir:   Hüseyin Öztürk: Çorum’un Potansiyelinin Farkındayız

İl delegeliklerine ise Uğur Türkmen, Ünal Gökgöz, Bayram Türkmen, Hüseyin Sözer ve Ali Türkmen seçildi. (Haber Merkezi)