Laçin ve Aşdağul’a Araç Müjdesi

Yayınlama: 28.04.2022

Laçin ve Aşdağul’a Araç Müjdesi

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Laçin İlçesi ve Aşdagul beldesine araç filolarında eksik olan kepçe araçlarının temin edildiğinin müjdesini verdi.

Milletvekili Ceylan, Türkiye Belediyeler Birliği ile yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlanması ile iki Laçin ve Aşdagul belediyelerine iş makinalarının sağlandığını açıkladı.

Laçin ilçesine kepçe aracının teslim edildiğini belirten Milletvekili Ceylan Aşdagul beldesinede ihtiyaçları olan kepçenin en kısa zamanda tesliminin sağlanacağını kaydetti.

Belediyelerin halka daha iyi hizmet verebilmeleri  adına her türlü imkanı sağlamaya çalıştıklarını dile getiren Milletvekili Ceylan, ilçelerde yaşayan vatandaşların yaşam kalityelerini artırmak için en üst düzeyde çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

İlçelerin sorunlarını tek tek çözüme kavuşturduklarına vurgu yapan Ceylan, sağladıkları imkanlar ile Çorum ve İlçelerinin çehreleri değiştirdiklerini ifade etti.

Yolları asfaltla buluşturup, kaldırımları yenileyerek ilçeleri modern bir görünüme kavuşturduklarını değinen Milletvekili Ceylan, ilçede yaşayam vatandaşların gönlüne dokunan sosyal projelerle devletin şefkatini hissettirdiklerine vurgu yaptı.

İlçelere yeni araçların hayırlı olmasını dileyen Milletvekili Ceylan, İlçe belediyelerinin halka daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmelerini sağlamak adına, yeni gelen araçlarla araç filolarının güçlendirildiğini söyledi.

İlçelere gönderilen kepçe araçlarını teslim aldıklarını belirten Belediye Başkanları İdris Görükmez ile Mehmet Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere emeği geçen AK Parti Milletvekili ve  MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan’ a, AK Parti Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ‘ ya, Erol Kavuncu’ ya ve İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ ya İlçeleri adına teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.