MHP’liler ‘Bereket Sofrasında’ Buluştu

Yayınlama: 17.04.2023

Mhpliler ‘Bereket Sofrasinda Bulustu 3

MHP’liler ‘Bereket Sofrasında’ Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatları tarafından “Bereket Sofrasında Gönül Birliği” iftarı düzenlendi.

Ticaret ve Sanayi Odası Fuar Alanı’nda düzenlenen iftar programına İl Başkanı Agah Karapıçak, Milletvekili Adayları Vahit Kayrıcı, Ahmet Kurtbaş, İsmail Lek ve Mete Çakı, Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, İskilip Belediye Başkan Vekili Murat Kiraz, Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik, Kamusen İl Temsilcisi Selim Aydın, ilçe başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Şen, Sobacı ve tenekeciler Odası Başkanı Hasan İlhan, Oto Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun, sendika başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, köy muhtarları ile yaklaşık 2000 kişilik davetli topluluğu katıldı.

İftar programının açılışında konuşan İl Başkanı Agah Karapıçak, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlere dikkat çekerek, bu seçimle Türkiye’nin geleceğinin belirleneceğini dile getirdi. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi için çalıştıklarını anlatan Karapıçak,  “Geleceğin Milliyetçi Türkiye’sini inşaa etmek için, 28. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisinde sesimiz olacak olan kıymetli vekil adaylarımız ile yola çıkmış bulunmaktayız. Gayemiz Sayın Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’i ezici bir oy oranıyla kazandırmak, milli şuurun perçinlenmesi, Cumhur İttifakının ruhunun dirayeti ve ilimizde hizmet yarışının hız kazanması adına Milliyetçi Hareket Partisinin meclisteki çoğunluğunu elde etmektir. Niyazım ve inancım o dur ki; İnşallah bu fotoğrafı 15 Mayıs sabahında Türkiye Büyük Millet Meclisinde de vereceğiz” dedi.

“Bizim Adayımız belli kararımız nettir. Çorum için ise gelecek Milliyetçi Harekettir” diyen Karapıçak, konuşmasının ardından Milletvekili Adayları Vahit Kayrıcı, Ahmet Kurtbaş, İsmail Lek ve Mete Çakı’yı kürsüye davet etti.

Davetlilerin yoğun alkışları eşliğinde kürsüye gelen MHP adayları adına 1. Sıra Adayı Vahit Kayrıcı bir konuşma yaptı.

Konuşmasında 14 Mayıs seçimlerinin önemine değinen Vahit Kayrıcı, 14 Mayıs seçimlerinde partisine ve Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

Konuşmaların ardından okunan dua ile iftarını açan MHP’lileri, program sonunda Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı’ tek tek tokalaşarak uğurladı. (Haber Merkezi)