Nazlıaka: Seçim Güvenliği Çok Önemli

Yayınlama: 30.03.2024

Nazliaka Secim Guvenligi Cok Onemli 1 Scaled E1711781673348

Nazlıaka: Seçim Güvenliği Çok Önemli

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Çorum’da bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda sandık güvenliğine dikkat çeken Nazlıaka, “Siz Çorum’daki oylara sahip çıkın biz de genel merkezde gerekeni yaparız” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Levent Çöphüseyinoğlu’na destek istemek için Çorum’a geldi. Ziyaret programı kapsamında ilk olarak CHP İl Başkanlığını ziyaret eden Nazlıaka daha sonra bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıya, CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Belediye Başkan Adayı Levent Çöphüseyinoğlu, İl Başkanı Dinçer Solmaz, partililer ile basın mensupları katıldı.

Toplantıda CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Çorum’da bir değişim yaşanacağına inandığını vurguladı. Sandık güvenliğine dikkat çeken Nazlıaka, Sosyal demokrat parti anlayışının yeniden yeşerecek ve bunu Çorum inşa edeceğiz. 1 Nisan’dan sonra tekrar Çorum’a geleceğim ve umuyorum ki sizlerle beraber başkanımızı ziyaret edeceğiz. Çorum’daki bu değişimi Çorum’daki bu yeni belediye başkanımızla birlikte gelecekte eşitlikçi halkçı katılımcı şeffaflığı ile hesap verebilirliğinde belediyecilik anlayışını filizlenmesi lazım ki bir sonraki genel seçimde biz Çorum’da milletvekilimizi artıralım. Bir şeye inanmak yapmanın yarısıdır. Yani inanırsak başarırız. Sandık güvenliği çok önemli, mutlaka bu konuda tedbirlerin alındığı biliyorum. Sandıklara sahip çıkmak sizin sorumluluğunuz. Çorum’daki oylara sahip çıkın, biz genel merkezde bu oyların YSK tarafından da net olarak açıklandığında gereğini yapacağız. Ankara ve İstanbul için de çağrı yapan Nazlıaka, “İstanbul ve Ankara’daki vatandaşlarımızı adaylarımıza oy vermeye davet ediyoruz. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra güzel şeyler olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından toplantı sona erdi.