“Oyuncularım ile Gurur Duyuyorum”

Yayınlama: 03.04.2024

Oyuncularim Ile Gurur Duyuyorum

“Oyuncularım ile Gurur Duyuyorum”

Ahlatcı Çorum FK teknik direktörü Serkan Özbalta, Keçiörengücü maçını değerlendirdi.

Takımının 2-1 galip ayrıldığı maç ile ilgili düşüncelerini açıklayan Özbalta maçın zor geçeceğini bildiklerini söylerken milli maç arası dönüşlerindeki sıkıntılara da dikkat çekti.

Oyuncularını da öven Özbalta, hazırlık döneminde gevşemeyen futbolcuları ile gurur duyduğunu dile getirdi.

Keçiörengücü’nün son altı maçta yalnızca bir kez yenildiğine vurgu yapan Özbalta, bu maçı kayıpsız geçmenin mutluluğunu yaşadıklarını söylerken pazar günkü maça odaklandıklarını ve taraftarı da bu maça beklediklerini söyledi.

Özbalta kulübün sosyal medyasından paylaşılan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Öncelikle, oldukça sıcak havada oynanan maçta iki takımın oyuncularını tebrik ediyorum. Zor bir müsabaka olacağını tahmin ediyorduk. Rakibimizin konumu ve son altı maçta bir kez mağlup olması, müsabakanın zorluk seviyesini maksimuma çıkarıyordu.

Milli maç arası öncesi iyi giden takımlar, dönüşlerde ritim kaybedebiliyorlar. Fakat gerçekten çok değerli ve işin bilincinde olan oyuncularımız, hazırlık döneminde hiç gevşemeden müsabakaya hazırlandılar. Onlarla gurur duyuyorum.

Sonucunu düşünmeden, arzu ettiğimiz oyuna odaklanarak kısa bir süre içinde yeni bir maça hazırlanacağız. Deplasmana gelen taraftarlarımıza çok teşekkür ederim. Evimizde, her zaman olduğundan daha fazla, bir şekilde büyük güç olan taraftarımızı pazar günü maça bekliyoruz. (Abdulkadir Söylemez)