“Pazarda Üretici de Alıcı da Dertli”

Yayınlama: 26.03.2024

Pazarda Uretici De Alici Da Dertli3

Pazarda Üretici de Alıcı da Dertli”

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin, seçim çalışmalarına cumartesi pazarında devam etti. Beraberinde İl Başkanı Erkan Yıldız, parti yetkilileri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte cumartesi pazarında satış yapan esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Ahmet Ertekin mevcut düzenden üreticinin de tüketicinin de memnun olmadığını söyledi.

Sorun ve taleplerini dinleyen ve projelerinden bahseden Ertekin “Üreticiler maliyeti kurtaramamaktan, giderlerin yüksekliğinden, satış yapamamaktan ve işsizlikten bahsediyor, vatandaşımız ise alım gücünün olmadığından, fiyatların pahalılığından dert yanıyor. Kimse memnun değil. Gelin İYİ Parti kadrolarına destek verin bu düzeni, bu kötü gidişatı birlikte değiştirelim” dedi.

Ertekin; belediye başkanı seçilmesi halinde emekli, dul ve yetim, dar gelirli vatandaşlar için hayata geçireceği sosyal destekler ve konut projelerinden de bahsetti.

Ertekin, “Anaokulu ve ilköğretim okullarında okuyan öğrencilerimizin yemek ihtiyacı belediyemizce karşılanacak. İlköğretim, ortaöğretim, üniversite sınavları için kurs ve etüt merkezleri kurulacak. Dar gelirli vatandaşlarımızın çocukları bu kurslardan ücretsiz yararlanacak” dedi.