‘Proje Yapacaklarına Kendileri de İnanmıyor’

Yayınlama: 26.03.2024
Düzenleme: 26.03.2024 17:14

Proje Yapacaklarina Kendileri De Inanmiyor 1

‘Proje Yapacaklarına Kendileri de İnanmıyor’

Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, diğer partilerin adaylarına yüklendi. Aşgın, “Diğer partilerin adaylarına bakıyorum. Diğer tüm adaylardan proje tanıtım toplantısı yapıp hemşehrilerinin huzuruna çıkan oldu mu ben göremedim. Çünkü yapacaklarına kendileri de inanmıyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla KADEŞ Barış Meydanı’nda gerçekleştirilen Çorum mitinginde bir konuşma yapan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, bugüne kadar yaptığı çalışmaları anlattı, muhalefetin başkan adaylarına yüklendi.

Aşgın, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındayız. Bunun için ayrıca şükrediyorum, hamdediyorum. Diğer partilerin örgütleri, teşkilatları olabilir ama bizim inanmış kadrolarımız var. Sizlerle gurur duyuyoruz.

Bundan beş yıl önce 2019 seçimlerinde birçok aday adayı içerisinde Halil İbrahim Aşgın, Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle bu şehrin hizmetkar oldu. Gece demedi, gündüz demedi. Nerede yapılacak bir iş, nerede kazanılacak bir gönül var, nerede bir ihtiyaç var orada olmaya çalıştı. Aşgınan çalışan yorulmaz. Reis’e hizmet sorulmaz, Aşgın’nan çalışan yorulmaz. Allah’ın izniyle önümüzde Cumhurbaşkanımız, arkasında bir nefer olarak bizler usanmadan, bıkmadan, ayrıştırmadan, birleştirerek, bütün hemşehrilerimizi gönlümüzü açarak durmak yok yola devam.

2019 yılı benim için kutlu bir başlangıç oldu. O günlerde hemşehrilerimiz bu göreve bizi layık görürse 32 tane proje ilan etmiştik. Bunları yapacağız diye söz vermiştik. Yaptık mı? Allah’ın izniyle yaptık. Hizmet siyaseti, eser siyaseti diyoruz. Birileri laf cambazlığı yapadursunlar. Biz hizmetlerimizle bilinmek istiyoruz.

Yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Cumhur İttifakı yapar, yaparsa Halil İbrahim Aşgın yapar. Yeni hedeflerimiz, yeni projelerimiz var. Diğer partilerin adaylarına bakıyorum. Diğer tüm adaylardan proje tanıtım toplantısı yapıp hemşehrilerinin huzuruna çıkan oldu mu ben göremedim. Çünkü yapacaklarına kendileri de inanmıyor. Belediyeyi alıp da Çorum’u şahlandırabileceklerine kendileri de inanmıyor. İnansalar bir proje tanıtım toplantısı yaparlar. Bizim 41 projemiz gibi, ‘Ey Çorumlular biz şu projeleri yapacağız’ derler. Diyen var mı? Onlar da biliyor, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar, yaparsa Cumhur İttifakı yapar.

41 tane birbirinden güzel projemiz var. Bunları gerçekleştirmek için gece-gündüz demeden canla, başla, aşkla çalışmaya var mıyız? Tüm ilçelerimizle beraber sandıkları patlatmaya var mıyız? Allah’ın izniyle sandıkları patlatacağız. Önce mazlumların umudu olan liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Çorum bir kez daha vefasını gösterecek mi? Allah’ın izniyle bir kez daha göstereceğiz. Bir kez da 31 Mart 2024 tarihinde tüm partilerin ışıkları sönerken MHP’nin ışıklarını yakıyor muyuz? BBP’nin ışıklarını yakıyor muyuz? AK Parti’nin ışıklarını yakıyor muyuz? İnşallah bu ışıkları sabaha kadar yakacağız.”