Şahiner: Ülkemizin Geçim Kaynağı Zam, Vergi, Faiz Oldu

Yayınlama: 15.09.2023

Sahiner Sizlerden Biraz Sabir Ve Hosgoru Bekliyorum 3

Şahiner: Ülkemizin Geçim Kaynağı Zam, Vergi, Faiz Oldu

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 1 litre mazotun 41 lira olduğunu belirterek, “Üretimi olmayan ülkemizin tek geçim kaynağı zam, vergi ve faiz oldu maalesef” dedi.

Kirasını ödeyemeyen, çocuklarının okul masraflarını karşılayamayan, evine ekmek götüremeyen, seçim zamanı da gözü kapalı bir şekilde hükümete oy verenlere vebal atan Şahiner, “sözde ülkücü” olarak adlandırdığı kişileri de sert bir dille eleştirdi.

“Makam, Mevki, Para Meraklıları Yüzünden Millet Zor Durumda”

Başkan Şahiner’in sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama şöyle:

“Evet sevgili dostlarım mazot 41 TL oldu ve milletimiz hala uyuyor. Hangi hükümet böyle bir halkı istemez ki? Her gün zam yapılıyor ve kimsenin gıkı çıkmıyor. Üretimi olmayan ülkemizin tek geçim kaynağı zam, vergi ve faiz oldu maalesef.

Bu vebal; kirasını ödeyemeyen, çocuklarının okul masraflarını karşılayamayan, evine ekmek götüremeyen, seçim zamanı da gözü kapalı hükumete oy verenlerindir.

Ezan dinmesin, bayrak inmesin diyerek milleti aç bırakanları da, onların tezgahına çanak tutanları da Allah’a havale ediyorum.

Ak Parti’nin her yanlışına da koşulsuz şartsız tabi olan, tek dertleri makam, mevki ve para olan, düne kadar Meral Akşener’e şirin görünmeye çalışıp bugün ülkü devi moduna girenleri de lanetliyorum.

Ülkücülükten dem vurup davayı iktidara peşkeş çeken, sözde ülkücülere yazıklar olsun. 5 bin şehidin kanını soyan ve satanlara yazıklar olsun. Mensubu olduğu partiden genel başkanına söve söve istifa edip, sonra geri kıvıran, çoluğunu çocuğunu işe aldırdıktan sonra ihanet sürecinin düğmesine basan herkese yazıklar olsun. Herkes konuşsun, son sözü biz söyleriz.” (Sümeyra Özdoğan)