Şahiner’den Veda Mesajı

Yayınlama: 03.04.2024
Düzenleme: 03.04.2024 18:21

Sahinerde Veda Mesaji Sahinerde Veda Mesaji 1

Şahiner’den Veda Mesajı

Eski Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner veda mesajı yayımladı.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında başkanlık yarışını kaybeden Şahiner sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşım ile kendisine destek verenlere teşekkür ederken, göreve seçilen Muhsin Dere’ye de başarı diledi.

 

DERE’YE BAŞARILAR MESAJI

Şahiner açıklamasında  “Bir seçim sürecinin daha sonlandığı ve milletimizin iradesiyle tecelli eden seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize ve ilçemize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 10 yıllık görev süremiz boyunca imkansızlıklar içerisinde birçok projeyi hayata geçirip, ilçemize çok sayıda kalıcı eserler bıraktık ve alnımızın akıyla görevimizi devretme zamanı geldi.

Hemşehrilerimizin tercihleriyle Sungurlu Belediye Başkanlığı görevine seçilen Muhsin Dere’ye başarılar diliyorum. Tüm hemşehrilerimden helallik istiyor, hayırlı günler diliyorum” dedi.

 

DESTEKÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Şahiner bir diğer paylaşımında ayrıca “Seçim süresi boyunca yanımda olan ilçe başkanıma ve teşkilatıma, belediye meclis üyelerime, belediye başkan yardımcılarıma, cefakar kadın kolları teşkilatıma, gençlik kollarıma ve beraberce yol yürüdüğüm, hainlik yapmadan mücadeleme destek veren can yoldaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Sizlerle olmak benim için bir şerefti, hepinize minnettarım hakkınız ödenmez. Hakkım hepinize helal olsun, sizler gibi yürekli yol arkadaşlarıma saygılar sunuyorum” ifadelerine yer verdi.