Sakatlıklara Yenildik!

Yayınlama: 13.11.2023

Sakatliklara Yenildik 1

Sakatlıklara Yenildik!

Ahlatcı Çorum FK’nin Kocaelispor’dan son saniyede yediği gol ile 2-1 yenildiği maça sakatlıklar damga vurdu. 1’i zorunlu olmak üzere beş oyuncu değişiklik hakkını kullanan Kırmızı-Siyahlılar son dakikada yaşanan sakatlık ve oyuncu değişiklik hakkı kalmaması nedeni ile 10 kişi mücadele ettiği maçtan son saniyede yediği gol ile yenik ayrılmak zorunda kaldı.

 

**Kocaeli maçında yapılan zorunlu değişiklik maç sonuna yansıdı. Sakatlıklardan dolayı 10 kişi kalan Ahlatcı Çorum FK rakibine direnemedi.

 

Önce Ali Sakatlandı

Maçın henüz 3’üncü dakikasında kaleci Ali’nin sakatlanması ile kaleye Hasan Hüseyin geçti. Yapılan bu zorunlu değişikliğin ardından 67’nci dakikada Atakan ve Ozan oyundan alınırken yerlerine Murat ve Ahmet İlhan dahil oldu. Kalan iki değişiklik hakkını da 81’inci dakikada kullanan Serkan Özbalta oyuna Sinan ve Suat’ı alırken Ahmet ve Geraldo’yu oyundan aldı.

 

Ahmet İlhan’ın Sakatlığı Bizi 10 Kişi Bıraktı

Böylelikle tüm değişiklik haklarını 82’nci dakikada bitiren Kırmızı-Siyahlılar talihsiz bir sakatlık daha yaşadı.

Oyuna sonradan sahil olan ve 85’inci dakikada sakatlanan Ahmet İlhan oyunu terk etmek zorunda kalırken, değişiklik hakkı biten Ahlatcı Çorum FK sahada 10 kişi mücadele etmek zorunda kaldı.

 

Bir Kişi Eksik Direnemedik

Rakibinin baskısının arttığı dakikalarda yaşadığı talihsizlik yüzünden sahada 10 dakikalık bölümde 10 kişi mücadele eden Serkan Özbalta’nın öğrencileri gole engel olamadı ve maçtan 2-1 yenik ayrıldı.