Sezonun 11’inde Üç Çorum FK’li Var

Yayınlama: 24.05.2023

Sezonun 11’inde Üç Çorum FK’li Var

Çorum FK’li üç oyuncu sezon 11’inde yer aldı.

Dijital spor ve medya platformu Asist Analiz, 2’nci Ligde sezonun 11’ini seçti. TFF 2’nci Ligde normal sezonun bitmesi ile değerlendirmeler ve analizler yapılmaya başlandı.

Instagram’da 140 bin takipçisi olan Asist Analiz isimli Dijital spor ve medya platformu TFF 2’nci Ligin sezon 11’ini yayımladı.

Oyuncuların hangi kriterlere göre seçildiğinin belirtilmediği Kocaelispor’dan tam beş oyuncu yer alırken analizde temsilcimiz Çorum FK’den de üç oyuncu yer aldı.

TFF 2’nci Lig Kırmızı ve Beyaz Grupta yer alan oyunculardan derlenen sezonun takımında Çorum FK’den Emre Öztürk, Murat Yıldırım ve Suat Kaya yer aldı.

Kalede Kocaelispor’dan Gökhan Değirmenci; defansta yine Kocaelispor’dan Atila Turan, İskenderunspor’dan Ali Keten ve Şanlıurfaspor’dan Serdar Cansu yer aldı.

Orta sahada temsilcimiz Çorum FK’nin kaptanı Murat Yıldırım ve Suat Kaya da kendine yer bulurken yine Kocaelispor’dan Tayfun Aydoğan ve Bucasporlu Erhan Çelenk yer aldı.

İleri uçta ise ligin gol kralı olan Şanlıurfasporlu Kemal Rüzgar ve yine Kocaelispor’dan Samet Ali Kaya bulundu. (Sümeyra Özdoğan)