Sürücüler Dikkat, İki Cadde Trafiğe Kapanıyor

Yayınlama: 17.09.2023

Suruculer Dikkat Iki Cadde Trafige Kapaniyor 1

Sürücüler Dikkat, İki Cadde Trafiğe Kapanıyor

Çorum Belediyesi, tarihi meydan çalışmasını başlatıyor. İhalesi yapılan ve Cuma günü yer teslimi yapılan proje çalışmaları nedeniyle bazı yollar trafiğe geçici olarak kapatılacak.

Çorum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada proje çalışmaları nedeniyle Kunduzhan Caddesi ve Osmancık Caddesi’nin bir bölümümün geçici olarak trafiğe kapatılacağı duyuruldu. 19 Eylül Salı gününden itibaren bu yolların trafiğe kapatılacağının belirtildiği açıklamada vatandaşların tedbirli olmaları istendi.

Kunduzhan Caddesi’nin Paşa Hamamı’ndan Merkez  SimitFırını’na kadar olan bölümü, Osmancık Caddesi’nin de Saat Kulesi’nden Ulucami’ye kadar olan bölümü araç trafiğine kapatılacak.

İlginizi Çekebilir:   Polis, Onlara Göz Açtırmıyor

Binevler ve Ulukavak Otobüs Güzergahı Değişti

Osmancık Caddesi’nin geçici olarak trafiğe kapatılması nedeniyle toplu ulaşımda iki hattın güzergahı da değişecek. Binevler ve Ulukavak otobüsleri merkez otobüs durağından hareket ettikten sonra Recep Tayyip Erdoğan Caddesi’nden Fatih Caddesi istikametine doğru hareket edecek. Osmancık Caddesi’nde yer alan otobüs durağından meydan çalışmaları tamamlanana kadar yolcu indirme-bindirme işlemi yapılamayacak. (Sümeyra Özdoğan)