Tahsin Tam: Tarsus’un Yaşadığı Sıkıntılar Üzücü

Yayınlama: 10.04.2023

Sure Ilerledikce Gereksiz Stres Olduk

Tahsin Tam: Tarsus’un Yaşadığı Sıkıntılar Üzücü

Çorum Futbol Kulübü Teknik Direktörü Tahsin Tam, Tarsus İdman Yurdu karşısında alınan 9-0’lık galibiyeti değerlendirdi. Maçta oyun disiplininden taviz vermediklerini belirten Tahsin Tam, Çorum FK taraftarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Çorum FK, hafta sonu sahasında Mersin temsilcisi Tarsus İdman Yurdu’nu ağırladı. 9-0’lık farklı bir skorla rakibini mağlup eden kırmızı-siyahlılarda moraller yüksek.

“Disiplinden Taviz Vermedik”

Maçın ardından bir değerlendirme yapan Çorum FK Teknik Direktörü Tahsin Tam, maçta oyun disiplininden taviz vermediklerini vurguladı. Tam, “Bugün genç bir kadro ile mücadele eden rakibimiz karşısında baskılı ve istekli bir oyun ortaya koyduk. Maçın başından sonuna kadar disiplinden ve oyun anlayışımızdan kopmadan mücadele ettik. Farklı bir skorla galip geldiğimiz için mutluyuz. Oyuncularımı tebrik ediyorum” diye konuştu.

“Tarsus’un Yaşadığı Sıkıntılar Üzücü”

Tarsus’un 100 yıllık bir camia olduğuna dikkat çeken Tam, “Tarsus İdman Yurdu, 100 yıllık tarihe sahip bir kulüp. Yaşadığı sıkıntılar üzücü, umarım birlikteliği sağlayarak eski günlerine dönmeyi bir an önce başarırlar. Önümüzdeki maçlarda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Taraftara Teşekkür ve Çağrı

Taraftara teşekkür eden deneyimli teknik adam, gelecek haftalarda oynanacak iç saha maçı için de çağrı yapmayı ihmal etmedi. Tahsin Tam, “Tribünleri dolduran taraftarlarımıza teşekkür ederim. Emin adımlarla gittiğimiz şampiyonluk yolunda tüm şehir kenetlenmeliyiz. Bir sonraki iç saha maçımızda tüm Çorum halkını bir tane boş kalmayacak şekilde maça bekliyoruz” ifadelerini kullandı. (Sümeyra Özdoğan)