Tahtasız: Halkı Dinleyeceğim

Yayınlama: 03.09.2023

Tahtasiz Halki Dinleyecegim 2

Tahtasız: Halkı Dinleyeceğim

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, CHP Çorum İl Başkanlığı’nda belirli aralıklarla halk günleri düzenleyerek vatandaşları dinleyeceğini söyledi.

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, vatandaş buluşmalarıyla halkın sorun ve taleplerini dinleyeceğini söyledi.

CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, halk buluşmalarının ilkini 4 Eylül Pazartesi günü 13.00-17.00 saatleri arasında CHP Çorum İl Başkanlığı’nda gerçekleştirileceğini iletti.

“Gönül Kapım Da Makam Kapım da Açık”

Çorumlu hemşehrilerinin sorun ve taleplerine siyaset üstü olarak baktığını dile getiren Tahtasız, “Seçildiğim günden bu yana Çorum’un çözüm bekleyen sorunlarını gündeme taşıma gayreti içerisinde oldum. İktidar tarafından seçim malzemesi yapılıp verilen sözlerin takipçisi oldum. Çarşıda, pazarda, sokakta, ilçelerimizde, köylerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldim. Amacım siyaset üstü bir anlayışla elimden geldiğince, gücüm yettiğince vatandaşlarımızın derdine derman olmak. Gönül kapım da makam kapım da her zaman vatandaşlarımıza açık olacak. Belirli aralıklarla yapmayı planladığım halk buluşmalarıyla vatandaşımızın derdini birebir dinleyeceğim. Çorum’un bir evladı olarak şahsıma iletilen sorunları gündeme getirme ve çözme gayretinde olacağım. İlk buluşmamızı 4 Eylül Pazartesi günü, 13.00-17.00 saatleri arasında İl Başkanlığımızda gerçekleştireceğim. Tüm hemşehrilerimi bekliyorum” dedi. (Sümeyra Özdoğan)