Togg, Çorum’a Servis Noktası Açacak

Yayınlama: 11.04.2023
Düzenleme: 11.04.2023 16:48

Togg Coruma Servis Noktasi Acacak 4

Togg, Çorum’a Servis Noktası Açacak

Yerli otomobilin Togg’u İstanbul’daki teslimat ve servis noktasında son hazırlıklar yapılıyor. Togg’un Çorum’da da servis noktası açacağı öğrenildi.

Türkiye’nin yerli otomobili Togg ilk kez sahipleri tarafından yollara çıkmak için gün sayıyor. İstanbul’da Zeytinburnu’nda inşa edilen Togg’un teslimat noktasında hazırlıklar son sürat devam ediyor. İnşa ekibinin hummalı bir çalışma yürüttüğü teslimat ve servis noktasının en geç 15 gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

Togg’un resmi internet sayfasında Adana Yüreğir, Ankara Söğütözü ve Çankaya, Antalya Kepez, Bursa Togg Teknoloji Kampüsü, Diyarbakır Bağlar, Erzurum, İstanbul Yedi Mavi Zeytinburnu, İzmir Bornova, Kayseri Kocasinan ve Samsun teslimat noktaları olarak yer alıyor.

Togg Servis Noktaları

Çorum-Merkez, Adana, Yüreğir, Ankara, Çankaya, Ankara, Etimesgut, Antalya, Kepez, Antalya, Muratpaşa, Balıkesir, Bandırma Bursa, Togg Gemlik Tesisi, Bursa, Nilüfer, Diyarbakır, Bağlar, Erzurum, Eskişehir, Odunpazarı, Gaziantep, Şehitkamil, İstanbul, Avcılar, İstanbul, Üsküdar

İstanbul, Zeytinburnu, İstanbul, İzmir, Bornova, İzmir, Çiğli, Kayseri, Kocaeli, Gebze, Samsun, Şanlıurfa, Haliliye, Trabzon, Ortahisar. (İHA)