Uğurludağ’ın TOKİ Projesi ile Yeni Gelişme

Yayınlama: 13.01.2024
Düzenleme: 13.01.2024 16:42

Kljdqkldwjdklqw Jpg

Uğurludağ’ın TOKİ Projesi ile Yeni Gelişme

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, Uğurludağ’ın Yeşilyurt Mahallesi’nde hayata geçirilmesi planlanan TOKİ projesiyle ilgili yeni gelişmeleri paylaştı.

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, projenin yapımına dair onayın alındığını duyurarak, Uğurludağ’ın yeni bir vizyon kazanacağını belirtti. 151 daire ve 7 blokla şekillenecek olan proje, bölge sakinlerine modern ve konforlu bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Ahlatcı, projenin onaylanmasıyla birlikte Uğurludağ’ın kalkınmasına önemli bir katkı sağlanacağını vurgulayarak, ilçenin geleceği için umut dolu bir adımın atıldığını söyledi.

Milletvekili Ahlacı “Bu anlamlı projenin gerçekleşmesinde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki hükümetimize, desteklerini esirgemeyen tüm bakanlarımıza, belediye yetkililerimize ve elbette değerli hemşehrilerimize teşekkür etmek istiyorum. Bu büyük çabanın, Uğurludağ’ın kalkınmasında ve güzelleşmesinde önemli bir dönemeç olduğuna inanıyorum. Bu kutlu yolculukta emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Uğurludağ’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerle birlikte daha nice güzelliklere” ifadelerini kullandı.