Vali Sonuçtan Memnun

Yayınlama: 21.11.2023

Vali Sonuctan Memnun 1

Vali Sonuçtan Memnun

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, kentte sıklaştırılan denetimlerinin olumlu yansımalarını kentte gördüğünü belirterek emniyet yöneticileriyle son üç ayı değerlendirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının son üç aylık dönemde gerçekleştirdiği çalışmalar masaya yatırıldı. Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında yapılan toplantıda Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında gerçekleştirilen faaliyetler değerlendirildi, 2022 yılının aynı döneminde ypaılan çalışmalar karşılaştırıldı.

Toplantılar sonrasında, Emniyet ve Jandarma sorumluluk alanlarında Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında yapılan çalışmaların faaliyetlerin olumlu sonuçlar verdiğini dile getiren Vali Dağlı, çalışmaların vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandığını belirtti.

Emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin devamlılığının sağlanması konusunda ilgili kurumlarla koordineli ve uyum içerisinde bugüne kadar yürütülen çalışmaların aynı hassasiyet ve kararlıkla devam edeceğini ifade eden Dağlı, yapılan bütün bu çalışmaların vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla yapıldığını söyledi.