Vekil Sinyali Verdi, Çorum’a Sağlık Müjdeleri Geliyor

Yayınlama: 08.02.2024
Düzenleme: 08.02.2024 16:25

Vekil Sinyali Verdi Coruma Saglik Mujdeleri Geliyor Jpg E1707396701210

Vekil Sinyali Verdi, Çorum’a Sağlık Müjdeleri Geliyor

Çorum heyeti, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile görüştü. Heyette yer alan AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, “Sağlık yatırımlarıyla ilgili güzel haberlerimizi çok kısa zamanda siz değerli hemşehrilerimizle paylaşacağımızı bildirmek istiyorum” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı ve AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay’ın yer aldığı Çorum heyeti, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bir araya geldi.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, yeni devlet hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, yapılacak yeni sağlık ocakları, Onkoloji Tanı ve Tedavi Merkezi ile ilgili yeni müjdeler vereceklerini söyledi.

Ahlatcı, açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Çorum hedeflediği her alanda olduğu gibi sağlıkta da bölgesinin en büyük merkezi olacak. Kıymetli Hemşehrilerim, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı AK Parti Çorum İl Başkanımız Murat Günay ve MHP Çorum Milletvekilimiz Vahit Kayrıcı ile birlikte ziyarette bulunduk. Ziyaretimizde; yeni devlet hastanemiz, yeni ağız ve diş sağlığı hastanemiz, yeni sağlık ocaklarımız, Onkoloji Tanı VE Tedavi Merkezimiz ile alakalı güzel haberlerimizi çok kısa zamanda siz değerli hemşehrilerimizle paylaşacağımızı bildirmek istiyorum.

Sayın Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya nazik misafirperverliği, ilgi ve alakası için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” (Cemal Akyol)