Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Satışı Vaadi İçin Söz Verdi

Yayınlama: 25.08.2023

Erdogan Kazanan Sadece Biz Degiliz Kazanan Turkiyedir 11 2

Vergisiz Telefon ve Bilgisayar Satışı Vaadi İçin Söz Verdi

AK Parti’nin seçim vaadi olan üniversite öğrencilerine yönelik bir defaya mahsus vergisiz telefon veya bilgisayar satışıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız, yerine getireceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’ndeki Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. AK Parti’nin seçim beyannamesinde yer alan üniversite öğrencilerine yönelik bir defaya mahsus uygulanacak vergisiz telefon veya bilgisayar alma vadiyle ilgili konuşan Erdoğan, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız, yerine getireceğiz” dedi.

“Tek Tek Yerine Getireceğiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan konu hakkında yaptığı açıklamada, “Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. İnşallah bu konuda da gereken adımları yıl sonuna kadar atacağız. Üniversiteli gençlerimize ve ev hanımlarına meydanlarda verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. İnşallah onları da tek tek yerine getireceğiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 14 Mayıs seçimleri öncesi AK Parti’nin seçim beyannamesini açıklamıştı. Üniversite öğrencilerine yönelik vergisiz telefon ve bilgisayar satışı vaadinde bulunan Erdoğan, “Yükseköğrenimdeki gençlerimize bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlayacak, ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet vereceğiz” demişti. (Haber Merkezi)