Yalçın ve Dere’den Milli Takım Ziyareti

Yayınlama: 09.05.2024

Yalcin Ve Dereden Milli Takim Ziyareti1

Yalçın ve Dere’den Milli Takım Ziyareti

Çorum FK Başkanı Oğuzhan Yalçın ile Çorum FK Onursal Başkanı ve Sungurlu Belediye Başkanı Muhsin Dere, Ampute Milli Futbol Takımını ziyaret etti.

Yalçın ve Dere, Fransa’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasına hazırlık için bulundukları Çorum’da ziyaret ettikleri milli oyunculara başarı diledi.

Şampiyona hazırlıklarını Çorum FK tesislerinden sürdüren Ampute Milli Futbol Takımı ile bir araya gelen Yalçın ve Dere futbolcular bir araya gelerek sohbet etti.

 

“KUPA İLE BİRLİKTE SUNGURLU’YA BEKLİYORUZ”

Muhsin Dere, ziyaret ile ilgili bir açıklama yaptı. Dere ziyaret ile ilgili açıklamasında “Ampute Milli Futbol Takımımızın daveti üzerine, Fransa’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasına hazırlık için bulundukları Ahlatcı Çorum FK tesisinde, Çorum FK Kulübü Başkanımız Sayın Oğuzhan Yalçın ve kulüp yöneticilerimiz eşliğinde, millilerimizi; antrenmanları bitişinde ziyaret ettik. 2024 Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek Ampute Milli Futbol Takımımıza başarılar diliyor, şampiyon olup bizleri gururlandıracaklarına gönülden inanıyorum. Şampiyona sonrasında millilerimizi, Sungurlumuza davet ediyor; İnşallah kazanacakları kupayla birlikte zaferlerini hep birlikte kutlamayı diliyorum” dedi.