Yeniden Refah Çorum’da iddialı: 31 Mart Zaferimiz Yakındır

Yayınlama: 25.03.2024
Düzenleme: 25.03.2024 18:18

Yeniden Refah Corumda Iddiali 31 Mart Zaferimiz Yakindir 4

Yeniden Refah Çorum’da iddialı: 31 Mart Zaferimiz Yakındır

Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Yaşar Anaç, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Yaşar Anaç, bugüne kadar yaptığı ziyaretler sonrası bir değerlendirme mesajı yayınladı. Çorum’un her yerini karış karış gezerek hemşehrileriyle bir araya geldiğini belirten Yaşar Anaç, “31 Mart seçimlerinin son haftasına girmek üzereyken Çorum’ da adeta karış karış gezmeye hemşehrilerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Belediye başkan adayları içerisinde teşkilatlarımızla beraber hemşehrilerimiz ile en çok buluşan, onları ziyaret ederek dinleyen mahallelinin, esnafın sıkıntılarını yerinde tespit eden hatta Yukarı Sanayi Sitesi ve 112 Acil bölgesindeki esnaflarımız dahil sanayi esnafının tamamı ile buluşan tek aday biziz. Ziyaret programımızın içerisinde bulunan birkaç bölgedeki ziyaretlerimizi tamamladığımızda hemen hemen Çorum’un tamamını ziyaret eden tek parti yeniden Refah partisi olacaktır” dedi.

 

“AÇILIŞ PROGRAMI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ, UMUTLAR ARTTI”

Geçtiğimiz günlerde Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleştirilen Seçim Koordinasyon Merkezi açılışının miting havasında geçtiğini dile getiren Yaşar Anaç, “Bizler hemşehrilerimizle olan buluşmalarımızdan çok memnunuz. Zira Çorumlu hemşerilerimize direkt ulaşma, onların gönül teline dokunma imkanı bulduk ve bunun karşılığını da ilk olarak 19 Mart’ta Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın ziyareti ile seçim koordinasyon merkezi açılış programının hemşerilerimiz tarafından hafta içi bir gün olması, Ramazan’ın olması, sıcak bir havada işlerini bırakarak gelip bizleri onurlandırmalarıyla gördük. Gecikmeli başlayan programa rağmen miting alanını hınca hınç dolduran ve gelemeyen ancak bizleri arayan mesaj atarak sevindiren kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Seçim koordinasyon merkezi açılış programının mitinge dönüşmesi ile Çorumlu hemşerilerimizin seçimlere ve geleceğe dair heyecanları ve umutları artarken kıymetli hemşehrilerimizden böyle bir ilgi beklemeyen ve özellikle 100-150 kişiyle seçim koordinasyon merkezi açılışı yapanları da çok şükür üzmüştür” diye konuştu.

31 Mart’taki zaferlerinin yakın olduğunu dile getiren Anaç, “31 Mart seçimlerinin işaret fişeği 19 Mart’taki açılış programıyla atılmıştır. Gün birlik olma yeniden refahta toplanma günüdür biliyoruz ki zafer ancak inananlarındır ve zaferimiz yakındır” ifadelerini kullandı.