Yusuf Ahlatcı: Hastanenin Kapasitesi Artacak

Yayınlama: 07.05.2024
Düzenleme: 07.05.2024 17:21

Yusuf Ahlatci Hastanenin Kapasitesi Artacak 3

Yusuf Ahlatcı: Hastanenin Kapasitesi Artacak

AK Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Yusuf Ahlatcı, Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Ziyarette Ahlatcı, hastanenin kapasitesini artıracaklarını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay ile birlikte hastaneye gelen Ahlatcı, ziyaret öncesinde Başhekim Sinan Zehir, hastane yönetimi ve çalışanlarla bir araya geldi. Başhekim Sinan Zehir’den bilgi alan Ahlatcı, servisleri ziyaret ederek, tedavi gören hastalarla sohbet etti.

Hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Milletvekili Ahlatcı, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmaları temennisinde bulundu. Ahlatcı, “Hastanemizde yatmakta olan hasta ve hasta yakınlarını ziyarette bulunarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek hayır dualarını aldık. Rabbim tüm hastalarımıza acil şifalar nasip eylesin” dedi.

HASTANENİN KAPASİTESİ ARTACAK

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sinan Zehir ile birlikte sağlık alanında Çorum’a yönelik yapılan çalışmaları değerlendiren Ahlatcı, “Çorum’umuzun sağlık altyapısını güçlendirmek, vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için yoğun çaba harcıyoruz. Yapacağımız yeni yatırımlarla hastanemizin kapasitesini artırarak, vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.