Zafer Sırakaya Çorum’da

Yayınlama: 09.02.2024

Zafer Sirakaya Corumda 4

Zafer Sırakaya Çorum’da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırakaya, Çorum’a geldi.

AK Parti’nin İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katılmak üzere Çorum’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırakaya, ilk olarak AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Burada AK Parti Çorum Milletvekili Av. Yusuf Ahlatcı, Çorum Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve partililer tarafından karşılandı.

Burada İl Başkanı Av. Murat Günay ile görüşen Sırakaya, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Gazi Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek talepleri dinledi, 31 Mart yerel seçimlerinde oy istedi.

Daha sonra Çorum Belediyesine geçen Genel Başkan Yardımcısı Sırakaya, burada Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ile görüştü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırakaya, son olarak kentte AK Parti’nin İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katıldı ve ardından kentten ayrıldı.