Zargo Toure’den Kötü Haber Geldi

Yayınlama: 04.05.2024

Zargo Toureden Kotu Haber Geldi Jpeg E1714834386856

Zargo Toure’den Kötü Haber Geldi

Ahlatcı Çorum FK’nin başarılı defans oyuncusu Zargo Toure’nin Şanlıurfaspor maçında oynamayacağı açıklandı.

Kırmızı-Siyahlı kulüpten yapılan açıklamada kas grubunda yırtık olan Zargo’nun kadroda yer alması beklenmediği belirtildi.

Açıklama ayrıca Ahmet İlhan Özek ile ilgili de bilgiye yer verildi. Özek’in durumunun ise maç saati belli olacağı açıklandı.

Ahlatcı Çorum FK’den sakatlık yaşayan oyuncular ile ilgili yapılan açıklamada “Profesyonel Futbol A Takımı oyuncularımızdan Zargo Toure ve Ahmet İlhan Özek’in Erzurumspor FK ile oynanan karşılaşmada ortaya çıkan ağrı şikayetleri üzerine MR görüntülemesi gerçekleştirilmiş olup; Zargo Toure’nin, gastrosoleus kas grubunda 1B derece yırtık ve kanama alanı; Ahmet İlhan Özek’in ise gastrocnemius kas grubunda 1A derece yırtık tespit edilmiştir. Her iki oyuncumuzun da tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır. Profesyonel oyuncumuz Geraldo’nun tedavi süreci devam etmektedir. Trendyol 1. Lig’in 33. haftasında sahamızda oynayacağımız Astor Enerji Şanlıurfaspor karşılaşmasında, tedavisine başlanan Zargo Toure kadroda yer alması beklenmezken Ahmet İlhan Özek’in durumu ise maç günü netlik kazanacaktır. Oyuncularımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” denildi.