AK Partililer Ankara’da

Yayınlama: 25.08.2023
Düzenleme: 25.08.2023 16:21
Düzenleme: 25.08.2023 16:21
Düzenleme: 25.08.2023 16:21

AK Partililer Ankara’da

AK Parti Çorum İl Başkanlığının yöneticileri ve AK Partili kurum yöneticileri, partilerinin Ankara’da düzenlenen programlarına katıldı.

  1. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Ankara’daki parti genel merkezinde gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş’ın katıldığı toplantıda, teşkilat çalışmaları, yerel yönetimler seçimleri, yerel ve genel gündeme ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kurulan AK Parti’nin 22. yılı kutlandı.

Toplantılarla ilgili bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Av. Murat Günay, “162. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı kapsamında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Çorum’umuzun ihtiyaç ve taleplerinin bir kısmını ilettik. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a taleplerimize gösterdiği hassasiyetten dolayı hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz. Birlik ve beraberlikle daha nice yıllara ulaşmak temennisiyle Cumhurbaşkanımız liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ilk günkü aşkla durmak yok yola devam” dedi. (Haber Merkezi)