AK Partililer Erbakan’ı Andı

Yayınlama: 27.02.2023

AK Partililer Erbakan’ı Andı

23. Türkiye Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 12. yıldönümü nedeniyle AK Partili siyasetçiler mesajlar yayımladı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 12. yılında anılıyor. AK Parti’nin Çorum’daki siyasetçiler Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, sosyal medya hesaplarından birer mesaj yayımlayarak Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı andı.

Necmettin Erbakan’ın, “Yaşanılabilir, yeniden büyük, güçlü Türkiye, adil bir dünya mutlaka kurulacaktır” sözlerini hatırlatan Kavuncu, “İlim, devlet ve dava adamı, Mücahid Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı Vefatının 12. sene-i devriyesinde saygı, rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Mekânı cennet, makamı ali olsun” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı da “Vefatının sene-i devriyesinde değerli devlet adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı rahmetle anıyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise “”Bizim davamızda kimse kendi için yaşamaz; herkes kardeşi için yaşar’. Milli Görüş’ün kurucusu, ilim ve dava adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı vefatının sene-i devriyesinde rahmet, minnet ve özlemle yad ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.