AK Parti’nin Vekil Adayları, Emniyet Teşkilatı’nı Kutladı

Yayınlama: 14.04.2023

AK Parti’nin Vekil Adayları, Emniyet Teşkilatı’nı Kutladı

AK Parti Çorum Milletvekili Adayları Av. Yusuf Ahlatcı, Av. Oğuzhan Kaya, Zeki Gül ve Ramazan Kelepircioğlu, Çorum Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178. yılı kutlanıyor. AK Parti Çorum Milletvekili Adayları Av. Yusuf Ahlatcı, Zeki Gül ve Ramazan Kelepircioğlu, AK Parti Milletvekili, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Av. Oğuzhan Kaya, beraberinde AK Parti İl Başkanı Murat Günay ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek emniyet mensuplarını kutladı.

Ziyarette ilk olarak İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülser’i ziyaret eden heyet, daha sonra Emniyet Müdürlüğünde çalışan emniyet mensuplarının gününü kutladı, çiçek armağan etti.

AK Parti Milletvekili Adayı Av. Yusuf Ahlatcı, sosyal medya hesabından paylaşımda, “Geleceğe emin adımlarla yürüyecek, büyük ve güçlü Türkiye’yi hep birlikte omuz omuza inşa edeceğiz. 178 yıldır ülkemiz ve milletimiz için fedakarca görevlerini ifa eden Türk Polis Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı tebrik ediyorum. Şehit olan kahraman polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum” dedi.

Av. Oğuzhan Kaya ise “Milletvekili Adayımız Yusuf Ahlatcı, Milletvekili Adayımız Zeki Gül, Milletvekili Adayımız Ramazan Kelepircioğlu, İl Başkanımız Murat Günay, Merkez İlçe Başkanımız Erhan Akar, İl Başkan Yardımcılarımız, ile birlikte Çorum Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan personelimiz ile bir araya gelerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik” ifadelerini kullandı. (Sümeyra Özdoğan)