‘Betona Değil, İnsana Yatırım Yapacağız’

Yayınlama: 16.01.2024

Betona Degil Insana Yatirim Yapacagiz 1

‘Betona Değil, İnsana Yatırım Yapacağız’

İYİ Parti Alaca Belediye Başkan Adayı Emel Ayduğan, Alaca’nın hak ettiği değeri görmesi, ilçeyi aydınlık yarınlara taşıyacak hizmetleri alması için yönetime kadın elinin değmesi gerektiğini vurgulayarak, Alaca için neler yapılması gerekiyorsa yapacaklarını, ilçeyi geleceğe hazırlamak için gece-gündüz çalışacaklarını söyledi.

Ayduğan, “Betona değil, insana yatırım yapılması gerektiğini düşünüyorum. Gençlerimize, kadınlarımıza istihdam alanları oluşturmak, onların yararlanacağı spor merkezleri, sosyal, kültürel faaliyetlerin yapılabileceği salonlar yapmak için mücadele edeceğiz” dedi.

İYİ Parti Alaca Belediye Başkan Adayı Emel Ayduğan, kurum, kuruluş ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra ilçe halkının katılımıyla eğitim programları düzenleyerek çalışmalarına devam ediyor.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Belediye Başkanlığı seçimlerine hazırlık çalışmalarını eğitim faaliyetleri ile pekiştiren Ayduğan, 14 Ocak Pazar günü kadınlara yönelik bir program organize etti.

Çocuk Gelişimi Uzmanı Menekşe Fakı, çocuk gelişimi ve bağımlılık hakkında bilgi verirken, Avukat Gamze Zorba ise “Anayasal haklarımız” konulu sunum yaptı.

Fakı ve Zorba’nın konuşmaları ilgi ile takip edilirken, eğitim programına ilgi ve katılım yüksek düzeye oldu.

Program sonunda bir açıklama yapan Belediye Başkan Adayı Emel Ayduğan, sadece betona değil, insana, geleceğe yatırım yapılması gerektiğinin altını çizerek, belediye başkanı seçilmesi halinde özellikle kadınlar ve gençler için sportif, kültürel, sosyal alanların hizmete sunulması, istihdam olanaklarının artırılması, üretim sahaları oluşturulması için girişimlerde bulunacağını ve bu doğrultuda çalışmalar yapacağını söyledi.

Ayduğan, “Liderimiz Sayın Meral Akşener’in önderliğinde bizler memleketimiz için mücadelemize büyük bir cesurlukla devam edeceğiz. Çocuklarımız ve torunlarımıza iyi bir gelecek inşa etmek bizim boynumuzun borcudur. Bu sebepten dolayıdır ki yolumuz da net, hedefimiz de net” dedi.

Betona Degil Insana Yatirim Yapacagiz 2