‘Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var’

Yayınlama: 18.08.2022

‘Birlikte Yürüyecek Çok Yolumuz Var’

AK Parti’nin Çorum’daki yöneticileri, Uğurludağ’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) istişare toplantısına katıldı.

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, MHP İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Toplantıda MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, İl Başkanı Agah Karapıçak da yer aldı.

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, toplantıyla ilgili “Peygamberimiz Hz. Muhammed’in Mekkeli müşriklere, söylemiş olduğu gibi; ‘Güneşi sağ elime ayı da sol elime verseniz, vallahi ben davamdan vazgeçmem’. Bizim davamız cumhurla, büyük güçlü Türkiye! Sefer bizim, zafer Allahındır. Dik duruşumuz ve tarihimiz bazılarını rahatsız ediyor. Unutmayın, geçmişini bilmeyenler, geleceğini de bilemez ve geleceği de olmaz! Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Aşkımız, sevdamız, yarimiz, yarınımız, vatanımız var. Her şey Türkiye için, demokrasi için, özgürlük için, kardeşlik için” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı da “Cumhur İttifakı sadece seçimlerde İktidar olmak için kurulan bir ittifak değil.. İç ve dış şer güçlere de birlikte karşı koyma ve bunlara karşı mücadele etmek için kurulan birlikteliğin adıdır” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.