Boluspor, Gözünü Ümraniyespor’a Dikti

Yayınlama: 17.11.2023

Boluspor Gozunu Umraniyespora Dikti 3

Boluspor, Gözünü Ümraniyespor’a Dikti

Trendyol 1. Lig’de Boluspor, Ümraniyespor ile oynayacağı kritik maç için hazırlıklarına başladı. Sakaryaspor mağlubiyetinin ardından Boluspor, Ümraniyespor karşısında çıkış arıyor.

Trendyol 1. Lig’de hazırlıklarına başlayan Boluspor, Ümraniyespor ile karşılaşacak. Sakaryaspor’a son maçında yenilgi yaşayan Boluspor, bu hafta Ümraniyespor ile karşı karşıya gelecek. 13. hafta mücadelesinde Boluspor, Ümraniyespor’un rakibi olacak. Maç, 25 Kasım Cumartesi günü oynanacak.

Boluspor, Ümraniyespor maçı öncesinde hazırlıklarına hız verdi. Takım, 3 günlük bir aranın ardından çalışmalarına başladı ve oyuncular dinlenme fırsatı buldu. Boluspor Tesisleri’nde yapılan antrenman, Yağmurlu bir havada Teknik Direktör Yalçın Koşukavak yönetiminde gerçekleşti. Antrenman, ısınma hareketleriyle başlayıp topla dayanıklılık çalışması ve dar alan oyunları ile sona erdi.

Milli takım kampında bulunan Naby Youssouf Oularé, antrenmana katılmadı. Oularé’nin yokluğunda Boluspor, diğer oyuncularla çalışmalarını sürdürdü.