‘Derdini Dinlemediğimiz Vatandaş Kalmayacak’

Yayınlama: 04.09.2022

‘Derdini Dinlemediğimiz Vatandaş Kalmayacak’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı, , Kargı ilçesinde köy ziyaretleri yaparak köy sakinleriyle görüştü, köylerin sorunlarını dinledi.

MHP Kargı ilçe Başkanlığı tarafından organize edilen köy ziyaretleri kapsamında ilçeye gelen MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, beraberinde Kargı İlçe Başkanı Murat Soruk, yönetim kurulu üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, ilçe merkezi, Hacıhamza, Kavakçayı, Avşar, Çeltiközü, Beygircioğlu, Oğuz, Hacıveli, Başköy, Yeşilköy, Halıköy, Çakırlar, Çukuraluç, Akkise köylerinde ziyarette bulundu.

Ziyaretlerde köy muhtarları ve köy sakinleriyle görüşen MHP İl Başkanı Karapıçak, köylerin istek ve sorunlarını dinleyerek çözümü konusunda girişimlerde bulundu.

Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, “Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin talimatlarıyla gerçekleştirdiğimiz, Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantılarımı geçtiğimiz günlerde tamamladık. İlimizin tüm ilçelerinde toplantılarımızı gerçekleştirdik. Bugünde Kargı İlçe Başkanlığımızın organize ettiği köy toplantılarımız kapsamında ilçe merkezimiz ve 13 köyümüzde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Köylerimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek ve çözüm noktasında gerekli mercilerle temaslarımızı gerçekleştirdik. Verimli geçen ziyaretlerimiz esnasında vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka nedeniyle tüm muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.